• 0850 244 45 30
  • info@uluslararasinakliyat.net

Ev Eşyası malzeme Gümrükleme Prosedürü

ankarauluslararasıtasima

Ev Eşyası malzeme Gümrükleme Prosedürü

Ev Eşyası malzeme Gümrükleme Prosedürü konusunda hem en uygun çözümleri sunarak sizlere yol gösteren hem de en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ederek sizlere hizmet veren kurum olmanın gururu ile çalışıyor ve işinde uzman ve deneyimleri konusunda sektöre yön verebilen bir şirket olarak detaylara önem vererek bu işlemi sizler adına uygulamaktan gurur ve kıvanç duymaktayız işlerimizde uzman ekiplerin desteği doğrultusunda hiç yılmadan çözümler üretmekteyiz. Profosyonel ekip ve uzman kadroların desteği ile bu prosedürü sizler için en basite getirerek sağlamaktayız.

Ev Eşyası Gümrükleme Prosedürü

Eşya gümrükleme işlemlerinde en kısa ve hassas yol eşyanın güvenli biçimde paketlenerek bulunan her bir malzemenin tek tek belirlenmesi işlemleri ile başlamaktadır. Diğer aşamalar arasında ise bu oluşturulan malzemelerin tek tek cinsi kilosu ve türüne ait checklist oluşturulması işlemidir. Diğer yandan bu eşyalara ek olarak ise paketlemenın yanında her birine tek tek numaralandırma işlemi uygulanarak sırayla hem araca yüklenmesi hemde araçtaki yerlerinin  belirlenmesi işlemidir.

Malzeme Gümrükleme Prosedürü

Gümrükleme prosedür ve adımları hakkında ayrıntılı destek alarak ne tür malzemenin ve hangi ülkeye gümrüklenmesi konusunda iseiz bu konuda ayrıntılı destek olmaya hazır olan ekiplerimiz sizlere destek olmayı beklemektedir.

Uluslararası Ev Eşyası Gümrükleme Prosedürü

Bizler BİRLİK AŞ olarak en iyi hizmeti sunmayı sizlere adanmış bir yaşam biçimi ile taşımlarınızda yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Hizmet kalitemizden yararlanarak en uygun taşınma için İstanbul Almanya ve Belçika ofislerimizde sizlerden haber beklemekteyiz.03

muro bey

Mesajınızı bırakın

✅ Kurucu BİRLİK Lojistik Kuruluşudur
✅ Firma Vergi Levhası Onaylı Kurumsal
✅ Firma Araç Durumu Yeterli Araç Sahipliği
✅ Firma K3 Yetki Belgesi Onaylı Firma

Call Now Button