• 0850 550 15 40
  • info@uluslararasinakliyat.net

Eşya malzeme Gümrükleme Prosedürü

Eşya malzeme Gümrükleme Prosedürü

Eşya malzeme Gümrükleme Prosedürü konusunda işinde uzman ve deneyimleri konusunda sektöre yön verebilen bir şirket olarak detaylara önem vererek bu işlemi sizler adına uygulamaktan gurur ve kıvanç duymaktayız işlerimizde uzman ekiplerin desteği doğrultusunda hiç yılmadan çözümler üretmekteyiz. Profosyonel ekip ve uzman kadroların desteği ile bu prosedürü sizler için en basite getirerek sağlamaktayız.

Eşya gümrükleme işlemlerinde en kısa ve hassas yol eşyanın güvenli biçimde paketlenerek bulunan her bir malzemenin tek tek belirlenmesi işlemleri ile başlamaktadır. Diğer aşamalar arasında ise bu oluşturulan malzemelerin tek tek cinsi kilosu ve türüne ait checklist oluşturulması işlemidir. Diğer yandan bu eşyalara ek olarak ise paketlemenın yanında her birine tek tek numaralandırma işlemi uygulanarak sırayla hem araca yüklenmesi hemde araçtaki yerlerinin  belirlenmesi işlemidir.

Gümrükleme prosedür ve adımları hakkında ayrıntılı destek alarak ne tür malzemenin ve hangi ülkeye gümrüklenmesi konusunda iseiz bu konuda ayrıntılı destek olmaya hazır olan ekiplerimiz sizlere destek olmayı beklemektedir.

muro bey

Mesajınızı bırakın

Alo Fama