• 0850 550 15 40
  • info@uluslararasinakliyat.net

Yurt İçi Yurt Dışı Nakliyat Hizmeti

Yurt İçi Yurt Dışı Nakliyat Hizmeti

Evinizi taşımak istediğiniz vakit yeni adresinize güvenilir bir şekilde taşınmak istemeniz en doğal hakkınızdır. Bu hususta yılların verdiği tecrübe ve birikimle kaliteli, profesyonel bir anlayış içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetine önem vermekte bunu birincil görev olarak sağlamaktayız. FAMA Lojistik olarak hem yurt içi hem de yurt dışında uzman kadromuz ve profesyonel ekibimizle sizlere taşıma hizmetleri sunmaktayız. Sunulan tüm hizmetlerimiz yasal süreç içerisinde verilmektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak adına müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Evinizi, Ofisinizi veya Zati Eşyalarınızı Taşıtırken Dikkat Etmeniz Gereken Belli Başlı Hususlar Bulunmaktadır

  • Hizmet alacağınız firmayı iyi araştırmanız ve hizmet kalitesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Firma olarak eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi benimsemekte hizmetlerimizi ona göre sağlamaktayız.
  • Firmanın nakliye araçlarının temiz, bakımlı ve eşyalarınıza herhangi bir hasar getirmeyecek şekilde kapalı olmasına özen göstermelisiniz. Firmamız bünyesindeki araçlarımız kapalı evden eve kasalı araçlar olarak bulunmaktadır.
  • Hizmet almadan önce expertiz hizmeti isteyerek eşyalarınızın yerinde tespitine olanak tanımanız ve sözleşme imzalamaya özen gösterin. Firma olarak eşyalarınızı ücretsiz expertiz hizmeti sunarak yerinde tespit etmekteyiz ister yurt içi olsun ister yurt dışı eşyalarınız yerinde tespit edilir ve anlaşma durumunda sözleşme orada imzalanıp mutabık kalınır.
  • Sigortalı bir taşıma hizmeti alacağınıza emin olun
  • Günümüz dünyasını etkisi altına almış olan Covid-19 tehdidine karşı gerekli önlemlerin alınıp alınmadığına özen gösterin. Firma olarak şuan dünyamız üzerindeki canlı hayatını olumsuz yönde etkilemekte olan Covid-19 tehdidine karşı gerekli önlemleri almakta hem hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimizin sağlığına hem de bünyemiz altında çalışmakta olan çalışanlarımızın sağlığına gerekli önemi sonuna kadar vermekteyiz.

FAMA Lojistik olarak siz müşterilerimize en doğru en güvenilir hizmeti sunmak adına her daim kaliteli çalışma gerekliliklerini yerine getirerek ilerlemeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Hem yurt içinde hem de yurt dışın da profesyonel bir taşıma hizmeti sunarak gittiğimiz, ulaştığımız her noktaya profesyonel hizmetimizi götürmekten çekinmeden yolumuza devam edeceğiz. Müşteri memnuniyetini birincil öncelik olarak belirleyen firmamız sizlere her daim en doğru hizmeti sunmak adına kendisini geliştirmeye devam edecektir. Sizlere sadece bir telefon kadar uzakta olduğumuzu hatırlatır, sağlıklı günler dileriz.

admin

Mesajınızı bırakın