• 0850 244 45 30
  • info@uluslararasinakliyat.net

Türkiye’den Gürcistan’a Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Türkiye’den Gürcistan’a Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Türkiye’den Gürcistan’a Ev Eşyası Taşıma Fiyatları ile alakalı olarak sizlere güven ve huzur içinde en hızlı biçimde tepkiler ile çözüm üreten en kurumsal firma olmanın haklı gururrunu yaşayarak sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmekteyiz. Dürüst ve işinde  uzman politikalar ile çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal açıdan sizlerin istekleri bizler için önemli yol göstericiler arasında yer almaktadır. Gürcistan evden eve nakliyat Bir nakliyat firması için araç filosu olmazsa olmaz özelliklerden biridir. Göztepe evden eve nakliyat firması ne kadar geniş ve kaliteli araç filosuna sahip olursa vereceği hizmette o derecede kaliteli olur. Size kaliteli hizmeti uygun fiyata vermemizin en önemli sebeplerinden biri de geniş araç filomuzdur. Bu nasıl oluyor diye düşünürken hemen size açıklamasını yapalım.

Türkiye’den Gürcistan’a eşya göndermek

Ufak çapta olan nakliyat firmaları her müşterisi için aynı aracı göndermektedir. Bir ya da iki büyük araca sahip olan firma eşyalarınız az olsa dahi sizden geniş araç ücreti alacaktır. Oysaki Gürcistan evden eve nakliyat firması olarak biz geniş araç filosuna sahibiz. Bu nedenle eşyalarınızın bilgisi alındıktan sonra eşyalarınızın azlık çokluğuna göre uygun araç göndermekteyiz. Bu sayede kaliteli nakliyat hizmetimizi müşterimize uygun fiyata vermekteyiz.

Türkiye’den batum’a ev eşyası göndermek

Gürcistan evden eve nakliyat hizmetini alan müşterilerimizde hizmetimizden son derece memnun kalmaktadır. Ayrıca müşterilerimiz bu memnuniyetlerini bizi tanıdıklarına önererek göstermektedir

muro bey

Mesajınızı bırakın

✅ Kurucu BİRLİK Lojistik Kuruluşudur
✅ Firma Vergi Levhası Onaylı Kurumsal
✅ Firma Araç Durumu Yeterli Araç Sahipliği
✅ Firma K3 Yetki Belgesi Onaylı Firma

Call Now Button