• 0850 244 45 30
 • info@uluslararasinakliyat.net

Hakkımızda

Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Uluslararası Nakliyat Fiyatları konusunda detaylı ve yapmanız gereken her türlü işlemi adım adım anlatacağız. BİRLİK Lojistik kalitesi çerçevesinde ne gibi işlemler ile daha sorunsuz ve hızlı biçimde ev eşyalarınızın. Kurumsal malzemelerinizin, zati eşyalarınızın kullanılmış ikinci el ev eşyalarınızın. Gümrükleme konusunda ne gibi aşamalardan geçmesi gerektiğini sizler kıs kısa anlatmaya çalışacağız. Kurumumuz bu aşamaların hepsinde sizlere destek olmaya ve Avrupa Asya ve Amerika’ya yapacağınız nakliye işlemlerinde yanınızda olmaya devam edecektir.

Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Bu Adımlar kısa kısa açıklanması gerekirse şu şekilde sıralayabiliriz

 • Eşyalarınızın Türkiye içindeki  gümrük bölgesine götürülmesi
 • Eşyanın gümrük gözetimine tabi olması
 • Götürüleceği Yer hakkında bilgi verilmesi .
 • Gümrüğe sunulması
 • Kontrollerinin sağlanması
 • Özet beyan verilmesi adımı
 • Eşyanın güvenli biçimde boşaltılması

Yukarıda yazılı her bilgi için sizlere haftanın 7  günü olacak şekilde destek olacağız. Bu konuda deneyimli eylemler ile çözüm üreten ve bu çözümler sayesinde sorun yaşamadan. Nakliye ve depolama konusunu en hassas biçimde yerine getirmekteyiz. Ayrıca zati eşya nakliyesi ve gümrüklemesi konusunda özel olacak şekilde eşya transferinde kullanılan bir çok yöntem hakkında destek olmak amacıyla bizimle iletişim içerisinde olarak kolay ve noktasal çözümler üretmeniz sağlanacaktır. Fama Ev ve Ofis nakliyesi konusunda İstanbul Merkezi aracılığı ile tüm dünyaya hizmet vermektedir.

ankarauluslararasıtasima

Yurtdışından Türkiye’ye eşya getirtmek yollamak göndermek

Yurtdışından Türkiye’ye eşya getirtmek yollamak göndermek gibi bir araştırma içinde iseniz sizlere sorunsuzluğunu garanti ederek nakliye ve depolama hizmetleri yanında uluslararası taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir. BİRLİK Lojistik evden eve nakliyat olarak kurumsallığı ön plana alarak profosyonel bir şekilde ev eşyası ve zati eşyası nakliyelerinizi gerçekleştirmekteyiz. Uluslararası olarak nakliyat için sizlerden elde etmeniz ve eşyalarınızın güvenle sizlere ulaşmasını sağladığımız bir tedarik listesi ulaştırılacaktır bu listeden sizlere sunacağımız hizmet ve eşya sigortalama kapsamı hakkında ayrıntılı olarak bilgiler verilecektir.

Uluslararası eşya gümrükleme işlemlerinde çalışma yaptığımız günler ile alakalı olarak bilgi kapsamında eşyalarınızın konteyner e yükleneceği gün ve saat hakkında ayrıntılı bilgiler verilerek sizlere sorunsuz ve takip kodlu bir uluslararası evden eve nakliyat imkanını sunmaktayız.

ankarauluslararasıtasima

Uluslararası Ev Taşıma

BİRLİK Lojistik olarak uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini büyük bir titizlikle yapmaktayız. Evden eve nakliyat sektöründe işinin ehli profesyonel ekibimiz ve birinci sınıf kaliteli sıfır malzemelerimiz ile sektör içerisinde kaliteli, güvenilir, özverili bir şekilde taşıma hizmeti sunmakta müşteri memnuniyetine gereken tüm önemi vermekteyiz. Uluslararası ev taşıma hizmeti açısından bütün gereklilikleri yerine getirmekte olan firmamız tüm dünyaya en iyi şekilde ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı vb. tüm eşya ve malzemelerini itina ile taşımaktadır.

İstanbul uluslararası ev taşıma

Evden eve nakliyat hususunda uzun yıllardan beridir hizmet vermekte olan firmamız Türkiye’den tüm dünya ülkelerine profesyonel taşıma hizmeti sunmaktayız. Kurumsal bir anlayış ile hareket etmekte olan firmamız teknolojinin yeni getirilerini sektörün içerisine empoze ederek mükemmele yakın bir hizmet anlayışı alarak müşterilerine hizmet etmektedir. Uluslararası ev taşıma için gerekli belge ve prosedüre sahip olan firmamız müşterileri olarak sizlere doğru bir hizmet sunmak adına sürekli gelişim içerisinde bulunmaktadır. BİRLİK Lojistik olarak taşıma süreci öncesinde eşyalarınız işinin ehli ekspertiz personelimiz tarafından yerinde incelenerek tespit edilir. Gerekli şartlar konuşulup mutabık kalındıktan sonrasında firma ve müşteri arasında sözleşme imzalanır. Ekspertiz için gelen arkadaşımızın raporu doğrultusunda mutabık kalınan tarihte eşyalarınız bu amaçla dizayn edilerek hazırlanmış olan kapalı kasa araçlarımız ile taşınmak üzere adresinize gelinir. Personellerimiz eşyalarınızı taşıma işlemi öncesinde sıfır birinci kalite ambalaj malzemelerimiz ile ambalajlayarak taşınmaya hazır hale getirir. Daha sonrasında eşyalarınız büyük bir titizlikle araca yerleştirilir. Eşyalarınız anlaşılan taşıma süresi içerisinde hasarsız sigortalı bir şekilde yeni yaşam alanınıza getirilerek teslim edilmektedir. Bütün bu işler büyük bir titizlik ve ehemmiyetle yapılarak sizlerin bu zorlu süreci en kısa ve rahat şekilde atlamanız sağlanmaktadır.

Ankara uluslararası ev taşıma

İzmir uluslararası ev taşıma

Bursa uluslararası ev taşıma

Uluslararası ev taşıma hizmetini kaliteli, güvenilir, profesyonel bir şekilde yapmakta olan firmamız müşterilerinin beklentilerinin ne olduğunun farkında ve bu beklentilere doğru cevaplar vermektedir. Yılların getirdiği tecrübeyle çalışmakta olan firmamız bünyesindeki profesyonel personeller ile çalışmalarını sürdürmektedir. Her zaman müşterilerine gereken önemi göstermekte olan firmamız uluslararası ev taşıma işlerine de gereken önemi vermektedir. Profesyonel bir hizmet anlayışı için haftanın her günü bizimle irtibat numaralarımız aracılığı ile iletişime geçebileceğinizi unutmayınız.

Almanya Evden eve nakliyat

Birlik Uluslararası evden eve taşımacılık ve depolama olarak sizlere ve tüm insanlığa en kaliteli olacak şekilde hizmetler sunmayı amaçlamaktayız. Kurumumuz uluslararası eşya taşımacılığı  anlamda şirketler düzeyinde en önde gelen kurumlar arasında yer almakta ve her geçen gün dahada büyüyerek kendini sektör içinde hissedilir düzeyde büyütmeye devam etmektedir önemli bir yatırımımız olan almanya evden eve nakliyat için Firmamız, deniz, hava ya da kara yolu ile yapacağı taşımalarda uluslar arası sözleşmeler ile belirlenmiş olan kurallara uygun şeklide taşımayı gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, taşınmanın herhangi bir aşamasında memnun kalmadığınız durum olması halinde firma sizlere kesıntısız olarak memnuniyet garantisi altında hizmet vermektedir.

Ambalajlı sigortalı marangozlu evden eve hizmeti almak sizinde hakkınız. Paranızın tam karşılığını almak için doğru yerdesiniz. Bizden fiyat teklifi almadan karar vermemeniz sizin menfaatinize olacaktır. Uydukent evden eve nakliyat olarak size bir telefon kadar yakınız. Şehiriçi ve şehirlerarası her türlü nakliye işlerinizde yanınızdayız. Türkiyenin tüm illerine nakliye hizmetlerimiz vardır.

Uluslararası evden eve nakliyat bizim işimiz tek işimizdir.

ankarauluslararasıtasima

Yurtdışına ev eşyası Taşıma fiyatları

Yurtdışına ev eşyası Taşıma fiyatları Hangi Adımlardan Oluşur?

Hizmetimizin işleyiş şekli son derece disiplinli bir şekilde ilerler. Bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak, eşyalarınızın hangi yabancı ülkeye taşınacağı hakkında bilgi verebilirsiniz. Yurtdışına ev eşyası Taşıma fiyatları  Bilgi verildikten sonra evinize gelerek inceleme yaparak, eşyalarınızın istediğiniz ülkeye taşımasını gerçekleştirebiliriz. Daha sonrasında eşyaların durumuna göre ve gidilecek ülkeye göre sizlere fiyat teklifimizi iletiriz. Tüm bu aşamalardan sonra sizlerle sözleşme yaparak, eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlarız.

 

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmet İçeriği

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti almak istediğiniz zaman müşteri hizmetlerimize istediğiniz an ve zaman ulaşabilirsiniz. Bundan sonra uzman kadromuz evinize gelerek eşyaların nasıl taşınacağı hakkında detaylı bir inceleme yapar. Eşyalarınız hiçbir zarar görmeden istediğiniz ülkeye profesyonel bir şekilde taşınır. Tüm hizmetlerimiz de sözleşme yaparak, sözleşme doğrultusunda taşıma işlemi yapılmaktadır. Herhangi bir konuda sorun yaşamamanız adına eşyalarınızın taşınma işlemi için sigorta da tarafımızca yapılmaktadır.

 

Yurtdışına ev eşyası Taşıma Süreleri

Taşıma hizmetinde gidilecek olan ülkeye göre taşıma süresi ve fiyatı değişmektedir. Bu hususta uzman kadromuz en hızlı şekilde hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra her an sizlere bağlantı kurularak genel bilgiler verilir. Böylelikle taşıma sırasında her detaydan haberiniz olur. Türkiye’den Yurtdışına ev eşyası Taşıma fiyatları Yasal bir sorun ile karşılaşmadan eşyalarınızın taşınmasını sağlarız. Bu konuda eşyalarınız hiçbir zarara uğramaz.

Hangi Araçlarla Yurtdışına ev eşyası Taşıma Yapılıyor?

Yurtdışına ev eşyası Taşıma fiyatları

Yurtdışına ev eşyası Taşıma fiyatları

Bünyemizde bulunan tüm araçların temizliği ve hijyeni sürekli olarak sağlanmaktadır. Araçlarımız eşya taşıma üzere özenle dizayn edilmişlerdir. Sabitleyici sistemler sayesinde eşyalarınız da sallanma ve kırılma gibi durumlar olmaz. Yurtdışından Türkiye’ye ev eşyası Taşıma fiyatları Belirttiğiniz ülke ve adrese güvenli ve hızlı bir şekilde taşıma işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı istemeniz durumunda eve taşıyana kadar özel depolar oluşturarak saklamasını sağlayabiliyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliyat hizmeti sağlarken birden çok hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet seçenekleri şunlardır;

 • Ev taşıma
 • Ofis taşıma
 • Karayolu nakliyat
 • Araç taşıma
 • Parça eşya taşıma
 • Özenle paketleme

Yukarda ki hizmetler sizlere uygun şekilde servis edilir. Vermiş olduğumuz bu hizmetler sayesinde sizlere en kaliteli hizmeti sağlarız. Bu hizmetler ile taşıma işlerinizi güvenle yapar, ve sizlerin aklının kalmamasını sağlarız.

Türkiye’den İngiltere’ye eşya taşıma fiyatları

Türkiye’den İngiltere’ye eşya taşıma fiyatları konusunda sizler uzman kadrolar ile hiç durmadan ve her yaptığı işten sonra kendini geliştiren adımlar ile çalışarak sorunsuz ve ilkeli çözümler ile ev taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den İngiltere’ye ev eşyası taşıma işlemleri genel olarak 15 Gün gibi bir süreçte sonuçlanmaktadır.

İNGİLTERE ‘YE ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınma konusu insanları strese sokan ve korkmalarına sebep olan bir durumdur. Çünkü taşınma ihtiyacı hem maddi hem de manevi anlamda zorlu bir süreci kapsar. Özellikle de mesafenin uzak olması bireyler üzerinde daha fazla endişe yaratmaktadır. Taşınmanın bilincinde olan ve bu görevli başarılı bir şekilde yürüteceğine inanan nakliye firması bulmak oldukça önemlidir. İngiltere Uluslararası evden eve nakliyat görevini dikkatli ve özenli yapan çok sayıda firma vardır. Bu tarz firmalar eşyaları gideceği noktaya ulaştırabilmek için sağlıklı çalışmalar yürütmektedir. Türkiye’den İngiltere’ye eşya taşıma fiyatları Söz konusu eşyaların ambalaj ve paketleme işlemi sağlıklı bir ortamda yapıldıktan sonra asansörlü taşımacılık yöntemiyle en uygun araçlara yüklenir. Yükleme işleminden sonra tüm belgeleri tamam olan ve deneyimli sürücüler vasıtasıyla eşyalar gideceği yere kadar güvenle taşınır. Varış yerinde de aynı dikkat ve özen gösterilerek eşyaların boşaltma işlemi yapılır. Sizin yapmanız gereken şey eşyalarınızı yeni evinize yerleştirmek olacaktır.

Türkiye İngiltere nakliyat Uygun Fiyat Garantisi Tercih Sebebi Olmalı

Eşyaların taşınması sorasında meydana gelebilecek herhangi bir zarara karşı eşyalar sigortalanır ve oluşması muhtemel en ufak bir olayda bile hasar bedeli firmalar tarafından karşılanır. Eşyalarını taşıtmak zorunda kalan insanlar için bu husus çok büyük önem arz etmektedir. Dolayısıyla özenli ve sağlıklı bir taşıma sistemi sunan firmadan destek almak her zaman önemlidir. İnsanlar için dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise seçilecek olan firmanın aynı zamanda uygun fiyat garantisi vermesidir.

İngiltere Uluslararası evden eve nakliye firmaları müşteri memnuniyeti sağlamak için kurumsal ve alanında tecrübeli isimlerle çalışmayı tercih eder. Bu tarz taşıma şirketleri müşterilerden olumlu yorumlar almayı kendilerine ilke edinirler. Bu yüzden müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam ederler. İngiltere Yurtdışı eşya taşıma konusunda asansörlü ve asansörsüz taşımacılık yapan firmaları tercih ederken size verilen vaatlerin yerine getirilip getirilmediğine dikkat edin. Aksi takdirde eşyalarınız zarar görebilir, maddi açıdan zarara uğrayabilirsiniz. Bundan dolayı nakliye firması seçim yaparken dikkatli olun, işinde ehli olan, daha önce olumlu yorumlar almış firmalarla iş birliği yapın.

ankarauluslararasıtasima

Yurt Dışına Eşya Taşıma Fiyatları

Yurt dışına Eşya Taşımafiyatları

Yurtdışına taşınmaya karar vermeniz durumunda sahip olduğunuz eşyalar ile hangi ülkeye nasıl gideceği konusunda mı düşünüyorsunuz? Yurtdışı eşya taşıma konusunda neler yapmalısınız ve nereden başlamalısınız? Bu durumda ya eşyalarınızı satmak durumunda kalacaksınız, ya da eşyalarınızı bir depoya kaldıracaksınız. Gideceğiniz ülkede yeni eşyalar almaya karar verseniz bu daha çok pahalıya neden olacaktır. Bu yüzden yapmanız gereken en iyi şey bir yurtdışı eşya taşıma firması ile anlaşma sağlamaktır. Bu nedenle yapmanız gereken ilk iş yurtdışı eşya taşıma konusunda profesyonel bir şekilde hizmet veren bir firma bulmaktır. Bu konuda bizler sizlere kaliteli ve güvenli bir şekilde yurtdışı eşya taşıma konusunda uzman kadromuz ve profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Bizlere iletişim adreslerimizden ulaşmanız halinde destek ekibimiz size istediğiniz her konuda gerekli bilgileri ayrıntılı bir şekilde verecektir. Anlaşmalar sağlandıktan ve siz karar verdikten sonra eşyalarınız en kısa süre içerisinde hangi ülkeye gitmesi gerekiyorsa taşınmaya başlayacaktır.

 

Yurtdışı Evden Eve Taşımacılık

Yurtdışı eşya taşıma konusunda eğer kısa bir araştırma yapacak olursanız, bu işin şehirlerarası taşımacılığa göre daha farklı ve detaylı bir iş olduğunu anlayacaksınızdır. Bu sebeple bu işi konusunda tecrübeli ve profesyonel bir ekip ile çalışmanız daha uygun olacaktır. Çünkü profesyonel ekiplerle çalışmanız halinde eşyalarınızın sigortasından tutunda verilen kaliteli hizmeti siz de fark edeceksiniz. Gerek sigorta gerek ise gümrük vb. tüm işlerle bizler ilgileniyoruz ve siz sadece bizimle iletişim halinde olarak stressiz bir taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Bütün resmi işlemler yapıldıktan sonra uzman kadromuz ile taşıma işlemini sizin istediğiniz ülkeye başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları

Yurtdışı eşya taşıma fiyatları genelde iki şeye göre çoğunlukla farklılık göstermektedir. Bunlardan birincisi eşyaların ebatları ve çokluğu bir diğeri ise de eşyaların hangi ülkeye taşınacağıdır. Yurtdışına eşya taşıma işlemleri sizlere uygun olacak yöntemlerle taşınmaktadır. Bunların arasında deniz yolundan tutunda kara yoluna, hava yoluna kadar tüm tercihler sunulmaktadır. Taşınan eşyalarınızın diziliminde yeni yerinde montajına kadar profesyonel ekibimizle destek vermekteyiz.

✅ Kurucu Fama Lojistik Kuruluşudur ✅ Firma Vergi Levhası Onaylı Kurumsal ✅ Firma Araç Durumu Yeterli Araç Sahipliği ✅ Firma K3 Yetki Belgesi Onaylı Firma Call Now Button