• 0850 550 15 40
  • info@uluslararasinakliyat.net

Hakkımızda

Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Uluslararası Nakliyat Fiyatları konusunda detaylı ve yapmanız gereken her türlü işlemi adım adım anlatacağız. Fama Lojistik kalitesi çerçevesinde ne gibi işlemler ile daha sorunsuz ve hızlı biçimde ev eşyalarınızın. Kurumsal malzemelerinizin, zati eşyalarınızın kullanılmış ikinci el ev eşyalarınızın. Gümrükleme konusunda ne gibi aşamalardan geçmesi gerektiğini sizler kıs kısa anlatmaya çalışacağız. Kurumumuz bu aşamaların hepsinde sizlere destek olmaya ve Avrupa Asya ve Amerika’ya yapacağınız nakliye işlemlerinde yanınızda olmaya devam edecektir.

Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Bu Adımlar kısa kısa açıklanması gerekirse şu şekilde sıralayabiliriz

  • Eşyalarınızın Türkiye içindeki  gümrük bölgesine götürülmesi
  • Eşyanın gümrük gözetimine tabi olması
  • Götürüleceği Yer hakkında bilgi verilmesi .
  • Gümrüğe sunulması
  • Kontrollerinin sağlanması
  • Özet beyan verilmesi adımı
  • Eşyanın güvenli biçimde boşaltılması

Yukarıda yazılı her bilgi için sizlere haftanın 7  günü olacak şekilde destek olacağız. Bu konuda deneyimli eylemler ile çözüm üreten ve bu çözümler sayesinde sorun yaşamadan. Nakliye ve depolama konusunu en hassas biçimde yerine getirmekteyiz. Ayrıca zati eşya nakliyesi ve gümrüklemesi konusunda özel olacak şekilde eşya transferinde kullanılan bir çok yöntem hakkında destek olmak amacıyla bizimle iletişim içerisinde olarak kolay ve noktasal çözümler üretmeniz sağlanacaktır. Fama Ev ve Ofis nakliyesi konusunda İstanbul Merkezi aracılığı ile tüm dünyaya hizmet vermektedir.

Uluslararası evden eve firması

Uluslararası evden eve firması olarak sizlere hem yurtiçinden yurtdışına hemde yurtdışından yurtiçindeki lojistik merkezlerine ev ofis parsiyel taşımacılığı hizmetlerini sunmayı kendi hizmet politikalarımız arasında en üst seviyede tutmaya karar verdik işlemlerimizde detaylara muhakka ki önem veriyor ve bu kapsamda da çalışanlarımızın en iyi taşıma işlemi yapması konusunda sürekli olarak eğitim aşamalarından geçiriyoruz.

Uluslararası evden eve taşımacılık aşamalarında en üst seviye çözüm üreten firmamız detaylara önem veren bir politika işlevi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Fama Lojistik evden eve çözümleri olarak işlevsellik ve yerinde hizmet politikası ile detayları dikkate alarak en uygun depolama avantajlarını da kullanarak hizmetler sunmayı kendi ilkeleri arasında en üst seviyede tutmaktadır. İşimiz hizmet amacımız nakliyat olma avantajı ile nakliyat ve depolama yapmaktayız. Kurumsal açıdan da bizler hakkında detaylar için aramanız veya destek hatlarına ulaşmanız yararınıza olacaktır.

Fama Lojistik

Fama İnternational movers olarak işimizdeki hassasiyeti en hızlı uygulayan ve bu kapsamda çözümler üreten en büyük şirketler arasında yer almaktan gurur duymaktayız kendi öz sermeyemiz araçlar ile sizleri avrupaya taşımaktayız. Fama yaptığı kaliteli hizmetler ile haber olmakta ve bu kapsamda sektöre yön veren atılımlar yapmaktadır.

Türkiyeden Yurtdışına Ev eşyası gümrükleme

Türkiye’den Yurtdışına Ev eşyası gümrükleme konusunda firma olarak oldukça kaliteli ve ilkeli olarak hizmetler sunmaya devam etmekteyiz öncelikli olarak siz değerli taşınma adayı vatandaşlara bu kötü virüs günlerinde bütçelerine de destek olabilmek adına büyük bir indirim fırsatından bahsetmek isteriz öncelikli hedeflerimiz arasında sizin yanınızda ilkeli olacak şekilde hizmetler vermek ve bu faaliyetleri en uygun şekilde uygulamak olacaktır. Kurumsal kimliğimiz hakkında ayrıntılı ve detaylı bilgi edinmek için bizler sizlere bir telefon uzaklıkta çalışmalar gerçekleştirerek destek olmaktayız.

Amacımız hizmet işimiz yurtdışına gümrükleme hizmeti olan çalışma prensibimizde en uygun fiyat teklifleri ile sizleri yeni yaşamlarınıza uğurlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Türkiyeden Yurtdışına Ev eşyası gümrükleme

Ev eşyalarının gümrüklenmesi zati eşya gümrüklenmesi ve her türlü kara deniz hava ve demiryolu taşımacılığı konusunda çözüm noktanız olmaya devam etmekteyiz. Fama Uluslararası evden eve nakliyat lojistik sorunsuz ve profosyonel kadro desteği ile çalışmalarınız sürdürmekten yana politikalar izlerek sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.

 

Uluslararası eşya taşıma firmaları

Uluslararası eşya taşıma firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ederek en ucuz ve en sorunsuz hizmeti sunan kurum olmanın haklı gururu ile sizlere yeni evinize taşınmanızda destek olarak sorun yaşamadan ve en hızlı biçimde yeni hayatınıza adapte olmanızı sağlayacak çözümler ile destek olmaktayız.

Uluslararası eşya taşıma firmaları

Türkiye’den Avrupaya veya Asya ülkelerine yapılacak nakliyat işlerinizi bizler seçiyor ve bu konuda en iyi hizmet için çözümler üreterek yanınızda olmayı hedefliyoruz. Müşteri destek hatlarımıza başvuru ile ulaşım sağlayarak veya 7/24 destek veren iş profosyonellerimiz ile de sizlere destek olmaktayız.Yurtdışına eşya taşıma taşıtma ve gümrükleme gibi her türlü ihtiyaçlarınız için çözüm üretirken de sizlerin yanında politikalar ile bütçe dostu nakliye firması olma yolunda adımlar atmaktayız.

uluslararası ev taşıma şirketi

Profosyonel ekiplerimiz ile nakliye işlemlerine ücretsiz olarak sağladığımız ekspertiz hizmeti ile başlayarak çalışmalarımızı şekillendirmekteyiz. Uzman kadrolar ve işinde dürüst politikalar ile yönetici bazında da sorun yaşamaz ve bütçenizden anlaştığınız rakam dışında hiç bir para çıkmaz buna garanti veren ender kurumlar arasında yer alan şirketimiz emin olabilirsiniz ki çok kısa sürede sektöre yön verecek en önemli kuruluşlar arasında yer alarak çalışmalarını gerçekleştirecektir.

uluslararası eşya nakliyesi

Kurumsal kimliğimizin bizlere verdiği işinde en iyi olma hedefi ile çalışmalarımızı yönlendirerek hızlı ve kaliteli süreçler dahilinde çözümler üreterek nakliyat ve depolama uygulamaları sağlamaktayız. Uzman ekipler ile temasa geçerek Hollanda Fransa Almanya İtalya ve İspanyaya yapacağınız nakliyat ve depolama işlemlerindeki büyük indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.