• 0850 550 15 40
  • info@uluslararasinakliyat.net

Karadağ Evden Eve Nakliyat

Karadağ Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den Karadağ’a veya Karadağ’dan Türkiye’ye profesyonel ekibimiz ve kurumsal firma ilkelerimiz ile ev eşyası, zati eşya vb. eşyalarınızın taşınmasını büyük özen ve dikkatle gerçekleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat ekibimiz ve geniş filomuz sizlere bu hizmet süresince gerekli olan tüm kolaylıkları sağlamakta siz müşterilerimizin memnuniyetini birincil görev kabul etmektedir.

Türkiye Karadağ arasında vize bakımından 90 günü aşmayacak süre ile anlaşma vardır. Vatandaşlarımız bu süre içerisinde Karadağ ülkesini gezebilmekte, yeni yerler keşfedebilmektedir. Ayrıca Karadağ ülkesi henüz Avrupa Birliği ülkeleri arasına girmemesine rağmen ( Avrupa Birliğine giriş için çalışmaları devam etmektedir ) para birimi olarak Euro kullanmaktadır. Çalışma potansiyeli açısından geniş bir ülke olması da yeni çalışma arayışları içerisinde olan vatandaşlarımız için cazip bir konuma gelmektedir. Bu durumlarda belli süre zarfı sonrasında bazı vatandaşlarımız bu ülkeye gitmekte ve değerli gördükleri veya manevi açıdan ayrılamadıkları eşyalarını yanlarına götürmek istemektedir. işte burada bizler devreye girmekte sizlerin bu değerli gördüğünüz eşyalarınızı geniş filomuz aracılığı ile güvenilir, sigortalı, konforlu bir şekilde sizlere getirmekteyiz. işinin ehli profesyonel ekibimiz ile müşterilerimizin isteklerine cevap vermekte olan firmamız eskinin getirdiği tecrübe ve yeninin modernizimini birbiriyle en güzel şekilde yoğurarak ortaya gerçek bir hizmet anlayışı çıkarmaktadır.

Profesyonel ve tecrübeli ekibi, geniş araç filosu, sigortalı çalışma hizmeti ve referanslarıyla hizmet vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini en temel kıstas almakta sizlerin fikir ve önerilerinize anında olumlu cevap vermektedir. Bir müşteri bin müşteridir politikasını geçmişten günümüze kadar yaşatmış olan firmamız bu konuya ne denli önem verdiğini yapmış olduğu çalışmalarla göstermektedir. Türkiye Karadağ veya Karadağ Türkiye arası taşıma işlemleriniz için her zaman hizmetinizde olduğumuzu belirtir, sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuzu hatırlatırız. Sizler için en doğru hizmet anlayışını sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Sağlıcakla kalın…

admin

Mesajınızı bırakın