• 0850 550 15 40
  • info@uluslararasinakliyat.net

Category Archive Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Eşya malzeme Gümrükleme Prosedürü

Eşya malzeme Gümrükleme Prosedürü konusunda işinde uzman ve deneyimleri konusunda sektöre yön verebilen bir şirket olarak detaylara önem vererek bu işlemi sizler adına uygulamaktan gurur ve kıvanç duymaktayız işlerimizde uzman ekiplerin desteği doğrultusunda hiç yılmadan çözümler üretmekteyiz. Profosyonel ekip ve uzman kadroların desteği ile bu prosedürü sizler için en basite getirerek sağlamaktayız.

Eşya gümrükleme işlemlerinde en kısa ve hassas yol eşyanın güvenli biçimde paketlenerek bulunan her bir malzemenin tek tek belirlenmesi işlemleri ile başlamaktadır. Diğer aşamalar arasında ise bu oluşturulan malzemelerin tek tek cinsi kilosu ve türüne ait checklist oluşturulması işlemidir. Diğer yandan bu eşyalara ek olarak ise paketlemenın yanında her birine tek tek numaralandırma işlemi uygulanarak sırayla hem araca yüklenmesi hemde araçtaki yerlerinin  belirlenmesi işlemidir.

Gümrükleme prosedür ve adımları hakkında ayrıntılı destek alarak ne tür malzemenin ve hangi ülkeye gümrüklenmesi konusunda iseiz bu konuda ayrıntılı destek olmaya hazır olan ekiplerimiz sizlere destek olmayı beklemektedir.

Uluslararası evden eve firması

Uluslararası evden eve firması olarak sizlere hem yurtiçinden yurtdışına hemde yurtdışından yurtiçindeki lojistik merkezlerine ev ofis parsiyel taşımacılığı hizmetlerini sunmayı kendi hizmet politikalarımız arasında en üst seviyede tutmaya karar verdik işlemlerimizde detaylara muhakka ki önem veriyor ve bu kapsamda da çalışanlarımızın en iyi taşıma işlemi yapması konusunda sürekli olarak eğitim aşamalarından geçiriyoruz.

Uluslararası evden eve taşımacılık aşamalarında en üst seviye çözüm üreten firmamız detaylara önem veren bir politika işlevi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Fama Lojistik evden eve çözümleri olarak işlevsellik ve yerinde hizmet politikası ile detayları dikkate alarak en uygun depolama avantajlarını da kullanarak hizmetler sunmayı kendi ilkeleri arasında en üst seviyede tutmaktadır. İşimiz hizmet amacımız nakliyat olma avantajı ile nakliyat ve depolama yapmaktayız. Kurumsal açıdan da bizler hakkında detaylar için aramanız veya destek hatlarına ulaşmanız yararınıza olacaktır.

Fama Lojistik

Fama İnternational movers olarak işimizdeki hassasiyeti en hızlı uygulayan ve bu kapsamda çözümler üreten en büyük şirketler arasında yer almaktan gurur duymaktayız kendi öz sermeyemiz araçlar ile sizleri avrupaya taşımaktayız. Fama yaptığı kaliteli hizmetler ile haber olmakta ve bu kapsamda sektöre yön veren atılımlar yapmaktadır.

Türkiyeden Yurtdışına Ev eşyası gümrükleme

Türkiye’den Yurtdışına Ev eşyası gümrükleme konusunda firma olarak oldukça kaliteli ve ilkeli olarak hizmetler sunmaya devam etmekteyiz öncelikli olarak siz değerli taşınma adayı vatandaşlara bu kötü virüs günlerinde bütçelerine de destek olabilmek adına büyük bir indirim fırsatından bahsetmek isteriz öncelikli hedeflerimiz arasında sizin yanınızda ilkeli olacak şekilde hizmetler vermek ve bu faaliyetleri en uygun şekilde uygulamak olacaktır. Kurumsal kimliğimiz hakkında ayrıntılı ve detaylı bilgi edinmek için bizler sizlere bir telefon uzaklıkta çalışmalar gerçekleştirerek destek olmaktayız.

Amacımız hizmet işimiz yurtdışına gümrükleme hizmeti olan çalışma prensibimizde en uygun fiyat teklifleri ile sizleri yeni yaşamlarınıza uğurlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Türkiyeden Yurtdışına Ev eşyası gümrükleme

Ev eşyalarının gümrüklenmesi zati eşya gümrüklenmesi ve her türlü kara deniz hava ve demiryolu taşımacılığı konusunda çözüm noktanız olmaya devam etmekteyiz. Fama Uluslararası evden eve nakliyat lojistik sorunsuz ve profosyonel kadro desteği ile çalışmalarınız sürdürmekten yana politikalar izlerek sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.