• 0850 244 45 30
  • info@uluslararasinakliyat.net

Category Archive Uluslararası Nakliyat Firmaları

ankarauluslararasıtasima

Uluslararası parça eşya taşıma

Uluslararası parça eşya taşıma işlemlerinde sizlere kaliteli hizmet anlayışını yücelten faaliyetler içerisinde halka hizmeti tek hedef sayarak çalışmalar yapan önemli kurumlar arasında yer alan şirket defalarca yapmış olduğu nakliye depolama zati eşya taşımacılığı ve bunlara el mobilya ve fabrika nakliyesi işlemleri ile çalışmalarını yapmaktadır.

Almanya ya mobilya göndermek

evden eve nakliyat

İşlerimizde en ucuz biçimde olacak şekilde imalata önem veren faaliyetler içerisinde olacak biçimde destek hizmetlerini sürdüren ve bu kapsamda her zaman yenilikçi politikalrı en üst seviyede tutan adımlar ile sizlerin yanında olmaya devam etmekteyiz. Fama lojistik ailesi olarak kendi öz sermayemiz olan araçlar ile yurtiçi ve yırtdışı evden eve nakliyat konusunda detayların en üst seviyede tutulduğu nakliyecilik işlemleri yapmaktayız. Öncelikle ev eşyalarınızın uluslararası şekilde taşınması talebi ile başvuru yapmanız durumunda size en iyi hizmeti en ucuz biçimde sunacağımızı buradan tekrardan taahhüt etmek isteriz. Uluslararası nakliyat bizlerin uzmanlık alanları içerisinde en üst adımda olup bunların yanında depolama avantajlarını da en üst seviyeye çıkarma çalışmalarımız ile sizlerin yanında politikalar izlemekteyiz.

Yurtdışına ev eşyası nakliyesi

Fama Ev ve ofis nakliyesi konusunda yılların deneyimlerini kendi ilkeleri arasında en üst seviyede tutarak çalışmalarını tüm dünyada uygulamaktadır.

Antalya’dan Avrupa’ya Eşya Taşımak

 Taşınma işlemleri gelişen teknolojik gelişmeler sayesinde artık sadece yurt içlerinde değil kıtalararası bir şekilde ve beklentinizden çok daha kısa süre içerisinde Fama Lojistik güvencesiyle teslim edilmektedir. Firmamız alanında öncü firmalardan olup vermiş olduğu hizmetlerle neden sektörde önde gelen isimlerden olduğunu kanıtlamıştır. Türkiye’nin her yerinden yurt dışına gönderilmek üzere getirilen eşyalarınız şirketimiz depolarında muhafaza edilmekte ve gerekli kontroller sağlandıktan sonra gümrükleme işlemleri yapılmak üzere şirketimiz araçlarına yüklenmektedir. Son günlerde ülkemizin turistik açıdan önde gelen şehirlerinden Antalya’dan Avrupa’ya eşya taşımak hareketliliği bulunmaktadır. Fama Lojistik olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında geniş araç filomuz sayesinde ekspres seferler büyük rağbet görmektedir. Yurt içinde her hangi bir ilden diğer ile taşınmak gibi eşyalarınız uluslararası şekilde teslim edilmektedir.  Geniş araç filomuz sayesinde parça eşya veya komple eşyalarınız tercih ettiğiniz taşınma yöntemine göre tüm dünyaya gönderilebilmektedir. Firmamız bu taşınma işlemlerinde ambalaj malzemeleri olarak 1.sınıf malzemeleri tercih etmektedir. Eşyalarınız tamamen sigortalı bir şekilde ve gerekli yasal uygulamalar sağlandıktan sonra teslim edilmektedir. Uzman kadromuz ve deneyimli ekibimiz tarafından desteklenen taşınma hizmetlerinde Fama Lojistik eşyalarınız teslim edilene kadar geçen süreçte sürekli siz değerli müşterileriyle iletişim halinde olup günlük raporlar vermektedir. Firmamızın en büyük hedefi %100 müşteri memnuniyeti sağlamak olup verdiği hizmetler ve referanslarla bu yolda ilerlemektedir.

Sizlerde uluslararası eşya transferi konusunda bilgi almak istiyorsanız hemen bir müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

Uluslararası Evden eve Nakliyat

Uluslararası şehiriçi şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde firmamıza başvurmadan karar vermeyin. Eğitimli ve disipli kadromuzla yurtdışı taşınmalarınızda profesyonel hizmetlerin garantisini vermekteyiz.  13 Yıldır Uluslararası nakliyat hizmetlerinde müşterilerilerine sıcak samimi yaklaşımlarıyla kendinden söz ettiren firmamız sizlerin desteği ile bugünlere gelmiştir. Kurumsal açıdan Uluslararası Nakliyat firmaları arasında işini en düzgün yapan kurumlar arasında yer almaktayız.

Uluslararası nakliyat firmamız sizlere verdiği hizmetler olaraksa kamyon taşımacılığı, gemi lojistik nakliyesi, eşya depolama, gümrükleme, evden eve nakliyat, havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı gibi hizmetler vermektedir.

Tüm ülkelere hemen hemen sevkiyatımız bulunmaktadır. Polonya, Marsilya, Hollanda, Almanya, Bosna Hersek… ve daha sayamadığımız birçok yurtdışı ülkeleri.

Bağlantı içinde bulunduğumuz sigorta acentası ile taşınacak her ürün için sigorta yapmaktadır. Yakın zaman içersinde google gibi arama motorlarında birin birinde yer alacağı düşünen sitemiz yeniden eski konumuna gelecektir.

✅ Kurucu Fama Lojistik Kuruluşudur ✅ Firma Vergi Levhası Onaylı Kurumsal ✅ Firma Araç Durumu Yeterli Araç Sahipliği ✅ Firma K3 Yetki Belgesi Onaylı Firma Call Now Button