• 0850 244 45 30
  • info@uluslararasinakliyat.net

Türkiye’den Abd ye ev eşyası malzeme mobilya göndermek

Türkiye’den Abd ye ev eşyası malzeme mobilya göndermek

Türkiye’den Abd ye ev eşyası malzeme mobilya göndermek konusunda sizlere İstanbul merkez ofisimizden tüm dünyada bir ilk olacak şekilde mobilya ve ev eşyası nakliyesini çok kısa zaman içinde yerine ulaşabilmesi koşulu ile nakliyat ve depolama avantajlarını kullanarak yerine getirmekteyiz. Ekiplerimiz işinde uzman ve işini bilinçle yapan kadroların oluşturduğu ve en önemlisi müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutmaya hedef ilkeler arasında benşmseyen önemli merkezlerden biri olan fama lojistik Amerika kıtasına yapılacak nakliye ve depolama işlemlerinde size uygun çözümler sunarak nakliyecilik yapmaktadır.

Türkiye’den Amerikaya ev eşyası taşıma

Ev eşyalarınızın güven içinde yeni ve uzun yıllar hayalini kurduğunuz bir yere taşınmasını istiyor ve bu konuda can atıyor iseniz size en doğru adresi en ucuz koşullarda sağlayan şirket ile taşınmanız ve uygun depo çözümleri ile bize ulaşmanız en fazla menfaatinize olacak ayrıntıların toplamıdır.

Türkiye’den abd’ye taşınma süreci

Paketleme ve bu konuda en iyi malzemelerin kullanılarak uluslararası düzeyde taşınma planlarınız için sizlere uygun ve prestijli bir şirket ile taşınma imkanı sunarak nakliye ve depolama yapmaktayız. Depo konusunda kendi öz sermayesi yerlerde hizmet veren şirketimiz sizlere bir telefon kadar uzaklıkta hizmetler sunmaktadır.

muro bey

Mesajınızı bırakın

✅ Kurucu Fama Lojistik Kuruluşudur ✅ Firma Vergi Levhası Onaylı Kurumsal ✅ Firma Araç Durumu Yeterli Araç Sahipliği ✅ Firma K3 Yetki Belgesi Onaylı Firma Call Now Button