• 0850 244 45 30
  • info@uluslararasinakliyat.net

Türkiye’den Dubai’ye ev eşyası taşıma fiyatları

ankarauluslararasıtasima

Türkiye’den Dubai’ye ev eşyası taşıma fiyatları

Türkiye’den Dubai’ye ev eşyası taşıma fiyatları gönderme yollama işlemlerine bir Avrupa devi olan şirketimiz işinde uzman ekipler ile sorunsuz olarak hizmetler sunmayı kendi ilkeleri arasında en üst düzeyde tutarak nakliyat işlemleri yapmaktadır. Ambalajlamanın bir sanat olduğu anlayışı ile de sizlerin yanında olacak şekilde politikalar ile hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Kaliteli taşımacılık konusunda çalışanlarını sürekli olarak eğiten ve müşterilerini her zaman  en iyi şekilde memnun etmek amacında olan kurumumuz kurulduğu ilk yıldan beri kendini geliştirmeyi sektöre yapılacak en önemli hizmet olarak görmüştür. Uluslararası evden eve nakliyat kurulan ve yıllar içinde kendini büyüterek ülke çapında işinde uzmanlığını kanıtlayarak büyüyen firmamız her zaman rakip firmalar tarafından örnek alınmış ve alanında sözü geçen bir şirket olmuştur.

Dubai Uluslararası evden eve nakliyat

Kurum Türkiye genelinde hizmetler vermektedir ve yatırımlarını bu doğrultuda amacına en uygun biçimde sunmaya devam etmektedir Gümrükleme prosedürü bakımından sizlere yardımcı olan ve en uygun hizmet sunmayı kendi hedefleri arasında en üst seviyede tutan şirket ile ev ve ofis taşımlarında en kısa zaman içerisinde sonuca ulaşmak mümkündür. Öncelikle ambalajlama işlemi bizim en çok önem verdiğimiz hususlardan bir tanesidir.

İstanbul merkez ofisimizde toplanan eşyalarınız ücretsiz bir şekilde depolama tesisine ulaştırılır ve burada işinni uzmanı olan ekiplerin yardımlarıyla sizlerin hizmetinde olan kurumsal kimliğe yerinde teslim edilir.

Türkiye dubai arası eşya göndermek

En iyi ambalaj malzemelerini ev eşyalarının en az zarar göreceği şekilde paketlemeye tabi tutarız. İşini en iyi yapan elemanlar ile paketlemesi biten eşya ev nakliyesi konusunda en iyi olacak şekilde dizayn edilen araçlara yüklenir ve yeni adreslerine taşınır.

Dubai’ ye eşya göndermek

Eşyaların yerleştirilmesi işini ekip arkadaşlarımızdan 4 tanesi yapmaktadır. Bunlar büyük olan malzemeleri en iyi olacak ve göze en iyi görünecek şekilde oda içinde düzenler ve siz değerli müşterilere gösterilir onay alındıktan sonra diğer malzemelerin monte ve ev içindeki konumu ayarlanır.

Türkiye’den Dubai’ye ev eşyası taşıma fiyatları

İstanbul’dan Dubai’ye ev eşyası taşıma fiyatları

Türkiye’den Dubai’ye ev eşyası taşıma 

Türkiye’den Dubai’ye ev eşyası taşıma şirketleri

Türkiye’den Dubai’ye ev taşıma fiyatları

Türkiye’den Dubai’ye ev taşıma fiyatları

muro bey

Mesajınızı bırakın

✅ Kurucu BİRLİK Lojistik Kuruluşudur
✅ Firma Vergi Levhası Onaylı Kurumsal
✅ Firma Araç Durumu Yeterli Araç Sahipliği
✅ Firma K3 Yetki Belgesi Onaylı Firma

Call Now Button