• 0850 550 15 40
  • info@uluslararasinakliyat.net

Uluslararası Eşya Taşımacılığı Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmeti

Uluslararası Eşya Taşımacılığı Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmeti insanlık tarihi içerisinde uzun yıllardan beridir var olan hizmet sektörlerinden biridir. Nesillerden beridir farklı şehir veya farklı ülkelere iş ya da yeni bir yaşam için seyahat ve göç etmekteyiz. Bütün bunlar neticesinde de kimi zaman var olan tüm eşyalarımızı kim zaman da sadece bizim için manevi yönden değeri konusunda paha biçilemez eşyalarımızı yanımızda götürme ihtiyacı duyarız. Giderken yanımızda götürdüğümüz eşyalarımızın ise başına herhangi bir şey gelmesini istememek ise en doğal hakkımız. İşte bu durumların yaşanmaması eşyalarınızın özenle ve kaliteli bir şekilde transferinin sağlanması adına nakliye hizmetleri oluşturulmuş evden eve nakliyat sektörü hayatımızın içerisinde bulunan önemli bir hizmet sektörü olmuştur.

Evden eve nakliyat hizmetini kaliteli bir şekilde sağlamak adına belli başlı yeterlilikleri sağlamak, kalite belgelerine sahip olmak ve müşteri memnuniyetini esas almak önemli unsurlardır. Uluslararası taşımacılık faaliyetlerinde bulunan bir firmanın öncelikli olarak bu hizmeti sağlamak adına belli yeterliliklere ve belgelere ihtiyacı bulunmaktadır. Siz müşterilerimize de bu konuda hassas olmanızı ve bu belge ve yeterlilikleri sağladığından emin olduğunuz firmalarla anlaşmanızı tavsiye etmekteyiz. Uluslararası taşımacılık faaliyetlerini yürütmekte olan firmamız müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmalarına aralıksız devam etmekte mesafe tanımaksızın dünyanın her yerine hizmetlerini uluslararası standartlar çerçevesinde götürmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerine başlamadan öncesinde eşyalarınız işinin ehli bir yetkilimiz tarafından yerinde incelenerek tespiti yapılmakta ve burada sizinle mutabık kalacağımız sözleşmemiz imzalanmaktadır. Sizlere kesinlikle sunacağımız tavsiyelerden birisidir bu durum. Anlaştığınız firma ile yazılı kaşeli bir şekilde sözleşme imzalamadan eşyalarınızı teslim etmeyin taşıma işlemine başlatmayın. Kurumsal bir firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve onların kafasında en ufak bir detay bırakmamaktır. Daha sonrasında eşyalarınız özenle sarılmakta en ufak bir detay bile dışarıda bırakılmadan eşyalarınız teslim alınmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti sunduktan sonra arkamızda gülen yüzler mutlu hayatlar bırakmaktan büyük keyfi duymaktayız. Yıllardan beridir profesyonel ekibimiz ve üstün tecrübelerimizle kaliteli bir hizmet sunmakta sizlerin memnuniyeti açısından gereken her türlü hizmeti sağlamak adına kendimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamız fiyat politikasında da uygun bir fiyat anlayışı sunmakta ve kaliteli hizmetin uygun fiyatlara nasıl yapılması gerektiğini herkese göstermektedir. Fiyatlandırma olarak m³ – mesafe – taşıma gün sayısı işleme katılarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Eşyalarınızın gideceğiniz ülkelere göre varış zamanı değişiklik göstermekle beraber bu durum avrupa içerisinde 10 ila 20 gün arasında değişiklik göstermektedir. Amerika’ya gönderilmekte olan eşyalarınız ise 4 ila 5 hafta içerisinde sizlere ulaşmaktadır.  Eşyalarınız firmamız güvencesi altında sigortalı olarak evinizden alınmakta ve aynı şekilde yeni adresinizde size teslim edilmektedir.

Evden eve nakliyat hizmeti sağlamakta olan firmamız ayrıca eşyalarını yanında götürmeyecek müşterilerimiz için depolama hizmeti de sunmaktadır. Eşyalarınız firmamız güvencesi altında özenle ambalajlandıktan sonrasında gerekli hijyen koşullarının sağlanmış olduğu, depolama işlemleri için restore edilmiş, eşyalarınızın havalı ferah bir şekilde muhafaza edilmesi amacıyla inşa edilmiş depolarımızda anlaştığımız sürece korunarak barındırılmaktadır. Eşyalarınız depolama öncesinde sayım yapılarak not alınıp sisteme yüklenmekte, teslim edildiği vakit eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir. Depolama süresi boyunca eşyalarınızın güvenliği firmamız tarafından sağlanmakta eşyalarınızın başına en ufak bir hasar gelmemesi adına gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır. Ayrıca eşyalarınız bu süre zarfı boyunca her türlü doğal afet için sigortalı olarak muhafaza edilmektedir.

Profesyonel bir hizmet, kaliteli bir taşımacılık ve müşteri memnuniyeti bu üç unsuru kendisine motto edinen firmamız yılların getirdiği tecrübesiyle kaliteli bir hizmetin tüm gerekliliklerini yerine getirmektedir. İspanya, Almanya, Fransa, İtalya ve bütün Avrupa ülkelerine ayrıca Asya, Amerika Kıtalarına evden eve nakliyat, zati eşya, ofi taşımacılığı, kargo hizmetleri sunmakta sizlere yeni yaşamınızı en kolay ve hızlı şekilde adapte olmanıza yardımcı olmaktadır. Profesyonel ekibi ve yılların getirdiği tecrübesiyle kaliteli hizmeti her gittiği yere götüren firmamız sizlere sadece bi telefon kadar uzakta olduğunu hatırlatırız. Profesyonel ekibimizle sizlerle çalışmak onur duyacağımızı belirtiriz. Sizlere en doğru hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın