• 0850 550 15 40
  • info@uluslararasinakliyat.net

Uluslararası evden eve firması

Uluslararası evden eve firması

Uluslararası evden eve firması olarak sizlere hem yurtiçinden yurtdışına hemde yurtdışından yurtiçindeki lojistik merkezlerine ev ofis parsiyel taşımacılığı hizmetlerini sunmayı kendi hizmet politikalarımız arasında en üst seviyede tutmaya karar verdik işlemlerimizde detaylara muhakka ki önem veriyor ve bu kapsamda da çalışanlarımızın en iyi taşıma işlemi yapması konusunda sürekli olarak eğitim aşamalarından geçiriyoruz.

Uluslararası evden eve taşımacılık aşamalarında en üst seviye çözüm üreten firmamız detaylara önem veren bir politika işlevi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Fama Lojistik evden eve çözümleri olarak işlevsellik ve yerinde hizmet politikası ile detayları dikkate alarak en uygun depolama avantajlarını da kullanarak hizmetler sunmayı kendi ilkeleri arasında en üst seviyede tutmaktadır. İşimiz hizmet amacımız nakliyat olma avantajı ile nakliyat ve depolama yapmaktayız. Kurumsal açıdan da bizler hakkında detaylar için aramanız veya destek hatlarına ulaşmanız yararınıza olacaktır.

Fama Lojistik

Fama İnternational movers olarak işimizdeki hassasiyeti en hızlı uygulayan ve bu kapsamda çözümler üreten en büyük şirketler arasında yer almaktan gurur duymaktayız kendi öz sermeyemiz araçlar ile sizleri avrupaya taşımaktayız. Fama yaptığı kaliteli hizmetler ile haber olmakta ve bu kapsamda sektöre yön veren atılımlar yapmaktadır.

muro bey

Mesajınızı bırakın

Alo Fama