• 0850 244 45 30
  • info@uluslararasinakliyat.net

Uluslararası Evden eve Nakliyat

Uluslararası Evden eve Nakliyat

Uluslararası şehiriçi şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde firmamıza başvurmadan karar vermeyin. Eğitimli ve disipli kadromuzla yurtdışı taşınmalarınızda profesyonel hizmetlerin garantisini vermekteyiz.  13 Yıldır Uluslararası nakliyat hizmetlerinde müşterilerilerine sıcak samimi yaklaşımlarıyla kendinden söz ettiren firmamız sizlerin desteği ile bugünlere gelmiştir. Kurumsal açıdan Uluslararası Nakliyat firmaları arasında işini en düzgün yapan kurumlar arasında yer almaktayız.

Uluslararası nakliyat firmamız sizlere verdiği hizmetler olaraksa kamyon taşımacılığı, gemi lojistik nakliyesi, eşya depolama, gümrükleme, evden eve nakliyat, havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı gibi hizmetler vermektedir.

Tüm ülkelere hemen hemen sevkiyatımız bulunmaktadır. Polonya, Marsilya, Hollanda, Almanya, Bosna Hersek… ve daha sayamadığımız birçok yurtdışı ülkeleri.

Bağlantı içinde bulunduğumuz sigorta acentası ile taşınacak her ürün için sigorta yapmaktadır. Yakın zaman içersinde google gibi arama motorlarında birin birinde yer alacağı düşünen sitemiz yeniden eski konumuna gelecektir.

admin

Mesajınızı bırakın

✅ Kurucu Fama Lojistik Kuruluşudur ✅ Firma Vergi Levhası Onaylı Kurumsal ✅ Firma Araç Durumu Yeterli Araç Sahipliği ✅ Firma K3 Yetki Belgesi Onaylı Firma Call Now Button