• 0850 550 15 40
  • info@uluslararasinakliyat.net

Uluslararası lisanslı Nakliyat Firması

Uluslararası lisanslı Nakliyat Firması

Uluslararası lisanslı Nakliyat Firması ile anlaşmak için aşvuru yaptığınız ilk andan itibaren sizlere kurumsal açıdan çok içten ve samimi personelimiz aracılığıyla öncelikle sektör ve bu sektörde iş yapan firmalar hakkında bilgiler verilmektedir. Fama Logistics ev ve ofis taşımacılığı ailesi olarak bizler uluslararası alanda yetkilendirilmiş ve üstün kaliteli hizmetler yaparak tüm müşterilerimizden koşulsuz memnuniyet garantisi alacak şekilde hizmetler sunan yegane firmalar arasında yer almaktayız. Kurumsal olarak ev ve ofis nakliyesi için firmamız taşımacılık ve depolama hizmetleri gerçekleştirmektedir. Kendine ait filoları ile sektörde hızlı gelişen teknolojiyi de yanına alarak nakliyat işlemlerinde başarı ile sonuçlar almaktadır.

Evden eve nakliyat uluslararası alanda sizler için destek noktası olarak gördüğümüz en kaliteli ve en sorunsuz nakliye hizmetini üstelik gerekli evraklar konusunda sizlere kesin destekler sunarak çok kaliteli ve ilkeli biçimde yerine getirerek çalışmalarımızı yapmaktayız. Kurumsal açıdan şirketimize başvuru yapıldığı andan itibaren deneyimlerimizi bir üst seviyeye çıkararak destek noktasında sizlere haftanın 7 günü ve 24 saat olacak şekilde hizmetlerimizi sunarak destek olmaktayız.

Uluslararsı C yetki belgesine sahip olan şirketimiz ile çalışmalarımızda Avrupai standartları Türkiye genelinde başarı ile uygulayarak çözüm üretmekteyiz. Kurumumuzu haftanın 7 günü arayabilir bizlere destek olabilmek adına başvurularda bulunabilirsiniz. Mart Ayı Genelinde tüm Avrupa ülkelerine avantajlı olarak nakliyat imkanı sunmaktayız.

muro bey

Mesajınızı bırakın