• 0850 550 15 40
  • info@uluslararasinakliyat.net

Uluslararası Nakliyat Gümrük İşlemleri

Uluslararası Nakliyat Gümrük İşlemleri

Uluslararası Nakliyat Gümrük İşlemleri konusunda şirketimiz sizlere ücretsiz olaarak danışmanlık hizmeti sunarak Türkiyeden Avrupaya olan nakliye çözümlerinizde sizlere destek olmaktadır. Uluslararası alanda da size destek olduğumuz bu zorlu ev taşıma sürecinde sizlere Fama lojistik kalitesini tüm dünyaya hizmetler sunarak vermekteyiz önümüzdeki her geçen gün içerisinde tecrübesine değerler katarak alanında büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz sizlere sunduğumuz bu ilkeli ve profosyonel destek imkanlarıyla yurtdışına  yapılan evden eve taşımacılık ve depolama işlemlerinde destek noktalarımızı günden güne büyüterek önemli firmalar arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Ev taşıma alanında başarı ile çıktığımız bu süreçte kendi öz sermeyemiz ile aracı hizmet kullanmadan eşyalarınızı Türkiyeden Avrupaya nakliye etmekteyiz. Kurumsal ve bireysel bir çok referans ağımız mevcut olmakla birlikte şirketimize ilk başvuru noktası ile çözüm alacağınız kısım arasında sizlere doğru ve dürüst olarak hizmetler vermekteyiz.

Uluslararası ev taşımada gümrükleme nasıl yapılır?

Çalışmalarımızda sizlere yapmanız gereken tüm i,şlemler müşteri destek standlarımızdan bir dosya oluşturularak sizlere iletilir ve süreç konusunda ortak çözümler üretilir.

Uluslararası Nakliyat süresi nedir?

Ev taşıma için süre taşınılacak ülkelere göre değişkenlik göstermektedir. Koronavirüs süreci içerisinde bu zaman dilimi sizlere ayrıntılı olarak anlatılır.

 

muro bey

Mesajınızı bırakın