• 0850 550 15 40
  • info@uluslararasinakliyat.net

Uluslararası Nakliyat Haberleri

Uluslararası Nakliyat Haberleri

Uluslararası Nakliyat Haberleri konusunda firmamız ilkeli ve sorunsuz olarak nakliyat ve depolama hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir. Bu kapsamda sektöre yön verici atakları ve adımları uygulamaktadır. Sorunsuzluğun garantisi adı altında ev eşyalarınızın uluslararası olarak yurtdışından Türkiyeye yada Türkiyeden yurtdışına taşıma yapmakta sorunsuz ve sigortalı taşıma imkanlarını sunmaktadır.Kurumumuz Fama Lojistik olarak müşterilerimizin işlemler sonunda memnun kalarak ayrılması bizler için çok önemlidir bu bağlamda çalışmalarımızı yaparken her türlü geri beslemeye yani istek ve önerileri dikkate alarak çalışmalar gerçekleştirmeye çok özen göstermekteyiz.

Taşıma Kanunu gereği bir şirketin uluslararası nakliyat işlemlerini yapabilmeleri için sahip olması gereken bir çok karayolu taşımacılığına tabi yetki belgesi olması zorunludur.  Ancak malesef Türkiye içerisinde amatör ve işinde uzman olmayan bir çok nakliye şirketi bulunduğu için malesef kurumsal bir taşıma hizmeti almak çok zor durumdadır. Kurumumuz bu konuda kesin ve sorunsuz hizmetleri gereği olarak C1 ,C2 ,C3 Yetki belegelerine sahip önemli kurumlardandır.

Yurt içinde ve yurtdışında kurum yaptığı başarılı taşımalar ile haber olmaya devam etmektedir. Sizlerde profosyonel ekip aracılığı ile nakliye ve depolama için bizi arayınız.

Uluslararası evden eve nakliyat haberler

Uluslararası ev taşıma haberleri

 

muro bey

Mesajınızı bırakın