• 0850 244 45 30
  • info@uluslararasinakliyat.net

Türkiye’den Uluslararası parça eşya taşıma

ankarauluslararasıtasima

Türkiye’den Uluslararası parça eşya taşıma

Türkiye’den Uluslararası parça eşya taşıma işlemlerinde sizlere kaliteli hizmet anlayışını yücelten faaliyetler içerisinde halka hizmeti tek hedef sayarak çalışmalar yapan önemli kurumlar arasında yer alan şirket defalarca yapmış olduğu nakliye depolama zati eşya taşımacılığı ve bunlara el mobilya ve fabrika nakliyesi işlemleri ile çalışmalarını yapmaktadır. İşimizi yıllardır dürüst ve ilkeli olacak biçimde çalışmalar yaparak büyütmekteyiz ilkeli ve sorunsuzluk anlayışını kendi politikalarımız arasında en üst düzeyde tutarak nakliye depolama çözümleri ile karşınızda olmaya devam etmekteyiz.

Almanya ya mobilya göndermek

evden eve nakliyat

İşlerimizde en ucuz biçimde olacak şekilde imalata önem veren faaliyetler içerisinde olacak biçimde destek hizmetlerini sürdüren ve bu kapsamda her zaman yenilikçi politikalrı en üst seviyede tutan adımlar ile sizlerin yanında olmaya devam etmekteyiz. Fama lojistik ailesi olarak kendi öz sermayemiz olan araçlar ile yurtiçi ve yırtdışı evden eve nakliyat konusunda detayların en üst seviyede tutulduğu nakliyecilik işlemleri yapmaktayız. Öncelikle ev eşyalarınızın uluslararası şekilde taşınması talebi ile başvuru yapmanız durumunda size en iyi hizmeti en ucuz biçimde sunacağımızı buradan tekrardan taahhüt etmek isteriz. Uluslararası nakliyat bizlerin uzmanlık alanları içerisinde en üst adımda olup bunların yanında depolama avantajlarını da en üst seviyeye çıkarma çalışmalarımız ile sizlerin yanında politikalar izlemekteyiz.

Yurtdışına ev eşyası nakliyesi

BİRLİK Ev ve ofis nakliyesi konusunda yılların deneyimlerini kendi ilkeleri arasında en üst seviyede tutarak çalışmalarını tüm dünyada uygulamaktadır.

Türkiye’den Uluslararası parça eşya taşıma

Türkiye’den parça eşya taşıma

Türkiye’den Almanya’ya parça eşya taşıma

Türkiye’den Fransa’ya parça eşya taşıma

Türkiye’den Belçika’ya parça eşya taşıma

 

muro bey

Mesajınızı bırakın

✅ Kurucu BİRLİK Lojistik Kuruluşudur
✅ Firma Vergi Levhası Onaylı Kurumsal
✅ Firma Araç Durumu Yeterli Araç Sahipliği
✅ Firma K3 Yetki Belgesi Onaylı Firma

Call Now Button