• 0850 550 15 40
  • info@uluslararasinakliyat.net

Uluslararası Taşıma Firması

Uluslararası Taşıma Firması

Uluslararası Taşıma Firması ile ev eşyalarınızın veya zati eşyalarınızın güvenli ve özenli bir biçimde uluslararası nakliye edilmesİ talebi ile bizlere ulaşırken sizlere önemli ve değerli bir hizmet sunmaktayız. Kurumsal açıdan en iyi firmalar arasında gösterilen tek kurum olan şirketimiz depolama alanında da çalışmalarını yerine getirmektedir. Kurumsal olarak deneyimlerimizi sizlere daha taşınma talebi ile geldiğiniz ilk andan itibaren sizlere hissettirecek şekilde düzenlemeler ile çalışmalar yapmaktayız.

Evden eve nakliyat uluslararası alanında sektöre yön veren ve bu kapsamda çalışanlarına gerekli eğitimi özenle vermeyi kendi ilkeleri arasında en ön planda tutan şirket merkez ofis olarak İstanbul adresinde ikamet etmektedir. Ev ve ofis nakliyesi işlemlerinde de önümüzdeki her alanda kendini geliştiren ve Avrupaya eşya göndermek yollamak gibi bir çok yatırımı yapmaktadır.

Uluslararası evden eve taşımacılık için bizleri arayıp yada online randevu sistemlerimiz aracılığıyla sizlere destek olacak ekibe ulaşabilirsiniz. Ev taşımacılığı alanında bizlere ve en önemlisi ekibimize destek olmak amacıyla sizleri haftanın 7 günü 24 saat boyunca merkez ofisimizde beklemekteyiz.

 

muro bey

Mesajınızı bırakın