• 0850 244 45 30
  • info@uluslararasinakliyat.net

Uluslararası zati eşya taşımacılığı

ankarauluslararasıtasima

Uluslararası zati eşya taşımacılığı

Uluslararası zati eşya taşımacılığı konusunda sizlere sorunsuz ve ilkeli olarak ev ve ofis nakliyesi imkanı sunarak kaliteden ve sorunsuzluktan yana ev taşıma işlemleri sunmaktayız. Birlik AŞ olarak en uygun nakliye hizmetini sizlere sunmayı hedeflerken uygun koşullarda ücretsiz depolama imkanlarıyla da sizlere ve bütçenize destekler sunmaktayız Kurum olarak ilkeli hizmet anlayışını en üst düzeyde tutmayı ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.  Ev ve her türlü parça eşya nakliyesi konusunda sorunsuz ve sigortalı olarak taşımacılık hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Ev eşyalarınızın Hollanda Fransa Amerika Belçika gibi ülkelere her hafta hem parsiyel hemde zati olarak eşya taşımacılığı hizmetimiz mevcuttur.

Online olarak eşyalarınızın sizlere ulaşabilmesi açısından kolayca ve destek açısından kolay bir şekilde olacak biçimde destek olarak nakliye çözümleri üretmekteyiz.Sizlere İstanbul Merkez ofisimizi sunarak yapacağınız her türlü nakliyat işlemlerinizde sorunsuzluk garantisi altında çalışmalarımızı yaparak büyüyerek devam etmekteyiz. Çalışmalarımızda Koronavirüs tedbirlerini çok büyük önem ve dikkat alınarak sorunsuz hizmet sağlamaktadır.

İstanbul’dan Belçika’ya ev eşyası taşıma

İstanbul’dan Belçika’ya ev taşıma

İstanbul Belçika ev eşyası taşıma

İstanbul’dan Belçika’ya eşya nakliyesi

İstanbul’dan Belçika’ya ev eşyası taşıma fiyatları

İstanbul’dan Belçika’ya ev eşyası götürme

İstanbul’dan Belçika’ya ev eşyası taşıma şirketleri

 

 

admin

Mesajınızı bırakın

✅ Kurucu Fama Lojistik Kuruluşudur ✅ Firma Vergi Levhası Onaylı Kurumsal ✅ Firma Araç Durumu Yeterli Araç Sahipliği ✅ Firma K3 Yetki Belgesi Onaylı Firma Call Now Button